Mini UV Sistemi

Mini Split klimalar ve diğer kısıtlı montaj alanı olan cihazlar için UV lamba

Tüm klima cihazları veya hava soğutma sistemlerinin soğutucu bataryaları ve fan çarkları, küflenmeye çok müsaittir, buna ek olarak, mantar, virüs, polen ve diğer alerjenler gibi çok geniş bir yelpazede biyolojik kirleticiler hava dağıtım sistemi ile yayılırlar. Mini split cihazlarda da bir istisna vardı, UV sterilizatör lambalar bu cihazlar için çok büyük olduğundan uygulanamıyordu. TRIATOMİC ENVIRONMENTAL'in patent bekleyen buluşu Mini UV teknolojisi ile en iyisini kullanıma sokmuştur.

UV lambalar ve balast

MİNİ UV SİSTEM

Duvar tipi mini split klima cihazları ve benzeri diğer montajı dar olan alanlarda kullanılmak üzere yapılmış olan mini UV cihazımızın lambaları sadece 23 cm. uzunluğunda ve 1 cm. kalınlığı ile dünyada tektir.

Dar alanlara sığan UV lamba

Eşsiz tasarım özelliği ve minyatür kalkanı ile, üstün teknoloji ürünü UV sterilizatör lambalar sadece 23 cm. boyunda ve 1 cm kalınlığı ile mini split duvar tipi klimalar veya benzeri diğer uygulaması dar alanlarda kolayca montajı yapılabilir. 230 volt luk elektronik güç kaynağı ile birlikte verilmektedir, mini UV paketi montaj için gerekli tüm parçaları ihtiva eder. Mikropları öldürücü ultraviole ışık (UV-C) yıllardır su, hava ve yüzey dezefenksiyonu için kullanılan kanıtlanmış teknolojidir. 

Mini UV için teknik Dokümanlar

Mini UV Özellikler (PDF)          >

Mini UV Montaj    (PDF)           >

Teknik Bülten

Mini UV Ürün Resimleri

Mini UV                                 (JPEG)

Mini UV Yatay                       (JPEG)

Mini UV mini split kesik resim  (JPEG)

Mini UV Ambalajlı                   (JPEG)

 


Bakterilerden Korunun

Çözümlerimiz sayesinde daha sağlıklı yaşam ve çalışma ortamları oluşturun.

Çevreyi Koruyun

Ventek sizi ve çevreyi korur. Sağlıklı bir gelecek için çözümlerimizi inceleyin.

Profesyonel Hizmet

Size özel çözümler üretelim, projelendirelim ve uygulayalım.