Purified Air

Halihazırda birçok seköterel markaya sistem tedariğinde bulunan Purified Air, pişirilen gıdanın türüne, kullanılan pişirme sürecine ve tahliye yoluyla atılan havanın hacmine bağlı olarak hazırlanan, ısmarlama sistemler sağlamak suretiyle, Hazır Yiyecek (Fast Food), Normal Restoran (Casual Dining) ve Lüks Konseptli Restoran (Fine Dining) pazarlarını kapsar. Bu değişkenlerle çalışarak dünyanın en iyi ticari mutfak hava filtrasyonu ve koku kontrol sistemlerini tasarlayabilmekte ve tedarik edebilmekteyiz.

 


Yağ, Duman ve Katı Yağ Kontrolu

Doğru bir şekilde monte edildiğinde bu üniteler, çıkıştaki parçacıkları %98’e kadar verimlilikle mikron altı düzeyinde 0,01µ değerine kadar düşürerek filtrelemek için bir iyonizasyon süreci kullanır.

Yağ ve duman kirliliği için ESP çözümleri

Giderek artan yerel mevzuatlar, mutfak egzoz havasındaki yağ ve duman miktarının ayrıca mahaldeki koku sıkıntılarını azaltılmasını gerektirmektedir. ESP sistemimiz restorana temiz, kirletici olmayan bir görüntü verirken, yerel mevzuata uygun davranır.

O.N.100 Koku Nötralize Edici

Tahliye kanalındaki hava akımı ESP ünitelerimizden birisinin çıkardığı partikül kirlenmelerinin çoğunu aldıktan sonra, gaz aşaması ya da kötü koku O.N. 100 cihazı tarafından işleme tabi tutulabilir.

UV-C Çeşitleri

UV-C (kısa dalga boyu ultraviyole radyasyon) teknolojimiz, ozon ve ultraviyole ışığın birleştirildiğinde oluşan bir sinerjiye dayanmaktadır.

UV-O Çeşitleri

UV-O ünitelerimiz, diğer UV-C sistemlerinin aksine mutfak tahliye borusunun dışına konumlandırılır ve bir muflu bağlantı ve küçük çaplı kanal sistemiyle bağlanır.

Bakterilerden Korunun

Çözümlerimiz sayesinde daha sağlıklı yaşam ve çalışma ortamları oluşturun.

Çevreyi Koruyun

Ventek sizi ve çevreyi korur. Sağlıklı bir gelecek için çözümlerimizi inceleyin.

Profesyonel Hizmet

Size özel çözümler üretelim, projelendirelim ve uygulayalım.