Pasif Filtreleme

Purified Air olarak, filtre cihazlarımız ile birlikte veya duruma bağlı olarak bağımsız filtre olarak kullanılabilen bir dizi pasif filtrasyon sağlıyoruz.

 


KARBON FİLTRELER

Artık Sitesafe karbon filtreler tedarik ediyoruz ve bu yenilikçi karbon ünitelerin ölçüleri 594x196x597mm’dir, üçlü bileşik olarak 594x594x597mm ebatındadırve doğrudan orijinal karbon bloklarımızın yerine geçerler.

Bunların avantajı, 68 kg ağırlığındaki orijinal bloklarımıza göre her birinin sadece 18 kg ağırlığında olmasıdır. Bu, daha önce iki mühendis gerektiren işlemi, sadece bir mühendisin tamamlamasını sağlayacak şekilde, montaj ve servis sıkıntılarını ortadan kaldırmaktadır.

Karbon filtreleri, ESP çeşitlerimiz tarafından absorbe edilen partiküller yerinekötü kokuları absorbe etmesi için kullanırız, ama yine de bu karbon filtreler optimum şartlarda partiküllerin %95’ini mikron düzeyinin altında bir seviyede ortadan kaldırır.

MUTLAK (HEPA) FİLTRELER

İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde HEPA filtre çeşitleri sağlarız.

Bir filtrenin Yüksek Verimli Partikül Hava veya HEPA filtresi olarak nitelendirilmesi için, o filtrenin içinden geçen havadaki partiküllerin %99.97’sini 0,3 mikron değerinde mikron altı düzeye indirmesi gerekir. HEPA filtrasyon kullanmamızın ana nedeni duman partiküllerinin ortadan kaldırılmasıdır.

TORBALI FİLTRELER

Genel amaçlı torbalı filtrelerimiz galvanizli çelik bağlantı kullanılarak üretilir ve %100 termal olarak birleştirilmiştir. Pileli polyester filtre aracı, CP413’e (BS5588) uygun olarak ateşe dayanıklıdır ve kötü koku tahliyesinde yağ ve katı yağ partiküllerini karbon filtre aşamasından önce toplayacak şekilde karbon hücreleri için bir ön filtre olarak uygulanabilir. Bu torbalı filtreler, optimum şartlar altında partiküllerin %95’ini 5 mikron düzeyine kadar alır.

PİLELİ PANELLER

Yeni nesil pileli panel filtrelerimiz, yırtılmaya, delinmeye ve köşe ezilmesine karşı son derece dayanıklı şekilde Aqua-Kote tarak çerçeveler kullanılarak yapılır. Devrim niteliğinde elektrostatik olarak işlem gören ve Kimberley Clark hidrofobik Intrepid filtre aracı kullanan pileli panel filtre çeşitlerimiz, mükemmel iki yönlü güce ve yüksek kir tutma kapasitelerine sahiptir.

Optimum koşullarda bu pileli panel filtreler partiküllerin %95’ini mikron düzeyine kadar alır ve bağımsız ön filtre ya da torbalı filtreler için yağ ve katı yağ partiküllerini filtreleyen bir ön filtre olarak kullanılır.

Bakterilerden Korunun

Çözümlerimiz sayesinde daha sağlıklı yaşam ve çalışma ortamları oluşturun.

Çevreyi Koruyun

Ventek sizi ve çevreyi korur. Sağlıklı bir gelecek için çözümlerimizi inceleyin.

Profesyonel Hizmet

Size özel çözümler üretelim, projelendirelim ve uygulayalım.