Ayarlanabilir Borulu modüler sistem

Ayarlanabilir - Esnek Kurulum imkanı

Kolay ve esnek montaj özelliği. Triatomic ömür boyu güç kaynağı garantisini içeren gelişmiş multi voltaj kombinasyonlu, suya dayanıklı güç kaynağı ile kolay kurulum. Bu sistem tüm kelepçeler ve montaj için gerekli montaj donanımı içerir. Standart 1/2" EMT boru ile kullanın veya bizden isteğe bağlı özel çelik borular ile kullanın. Bu sistem HVAC ekipmanlarındaki küf, bakteri ve virüsleri öldürür. Bu bakım maliyetlerini düşürür ve bakım personelinin zararlı kimyasallara maruziyetini azaltır, sistemi temiz tutarak enerjiden de tasarruf sağlar.

...

Kurulumda Esneklik

Fresh Aire Modüler borulu raf serisi UV Sistemi için mevcut seçenekler şunlardır, klima santrali içinde UV-dayanıklı olmayan yüzeyleri korumak için UV kalkanlar.

Yüzey ve hava sterilizasyonu için Normal çıkışlı UV lambalar veya yüksek hava sterilizasyonu için yüksek çıkışlı lambalar seçebilirsiniz.

...

Güvenli Güç Kaynağı

Fresh Aire Standart ticari seri UV Sisteminde kullanılan güç kaynakları ağır hizmet kullanımına göre imal edilmiş olup su geçirmez özelliklidir, ihtiyacınıza göre tekli, ikili veya üçlü, dörtlü lamba çıkışını destekler.

CS Tubular Rack teknik bilgiler

Borulu Raf özellikleri              PDF ►  

Borulu Raf montaj klavuzu     PDF ►  

CS Aksesuarlar                        PDF ►  

Teknik Bülten: Montaj Mıknatıslar PDF ►

 


Bakterilerden Korunun

Çözümlerimiz sayesinde daha sağlıklı yaşam ve çalışma ortamları oluşturun.

Çevreyi Koruyun

Ventek sizi ve çevreyi korur. Sağlıklı bir gelecek için çözümlerimizi inceleyin.

Profesyonel Hizmet

Size özel çözümler üretelim, projelendirelim ve uygulayalım.