MOBILE PRO

2.650,00 Euro

(Bu fiyata emiş kolu dahil değildir)

Plymovent’in mobile filtreleme üniteleri sınırlı alanlarda ve sabit kaynak dumanı emiş sistemlerinin ulaşmasının güç olduğu noktalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Örneğin, bir atölyenin ortasında veya bir tesisin dış köşesi gibi yerlerde.

 

Bu dayanıklı mobil ünite ergonomik bir tutamağa ve kolayca hareket ettirebilmek için iki tanesi döner eksenli olmak üzere dört tekerleğe sahiptir. MobilePro ünitesi MIG, MAG, TIG, GMAW, FCAW ve çubuk elektrot kaynağı gibi bir çok kaynak uygulamasında kullanıma uygundur.

 

Plymovent’in 3 ve 4 metrelik KUA ve EconomyArm emiş kolları MobilePro'ya monte edilerek gerekli mesafeye ulaşması sağlanır.

 

SilentFlowTM kanalsız susturucu

 

MobilePro'nun entegre fanı bir SilentFlowTM susturucu kutunun içine yerleştirilmiştir. SilentFlowTM yenilikçi bir hava akış yolu kullanarak, akustik paneller ve özel tasarım çıkışı ile fanın hem mekanik hem de hava akış gürültüsünü azaltır.

 

Ram-AirTM ile düşük işletme maliyeti

 

MobilePro, ters taraftan titreşimli temizleme sisteminin güçlü bir parçası olan ve temizleme etkinliğini artıran bir Ram-AirTM titreşim yükselticiye sahiptir. Ram-AirTM titreşim yükseltici filtre kartuşunun içine yerleşiktir ve titreşim enerjisini direk olarak filtre medyasına uygular. Sonuç oldukça belirgindir: daha temiz filtreler; daha düşük basınç farkı, daha az basınçlı hava ve enerji tüketimi. Ram-AirTM daha düşük işletme maliyeti demektir.

 

BiCo filtre kartuşları daha uzun süre dayanır

 

Filtre ömrü sadece temizleme verimliliği ile değil fakat daha çok malzemedeki elyaflar arasındaki bağlanma kuvveti ile belirlenir. Kartuşlar çoğunlukla bu bağ koptuğunda başarısız olur. Bu durum basınç farkını hemen artırır ve hava debisini düşürür, sonuç - maliyetli filtre kartuşu değişimleri. Plymovent’in BiCo polyester filtre kartuşları en üst seviye tasarım olan Bi-Component Teknolojisi ile üretilmiştir. Bu teknoloji, elyafların çekirdeği ve yüzeyi arasındaki erime sıcaklığı farkını kullanarak, kartuş ömrünün çok daha uzun olmasını sağlayan istikrarlı bir kalite ve dayanıklılığı garanti eder. Plymovent kartuşları %100 polyester'dir ve bu nedenle aynı zamanda yıkanabilme özelliğine de sahiptir.

 

Detaylı Broşür (ingilizce)

YENİ

Profesyonel Kaynakçılar için

Otomatik Temizleme Sistemli

Mobil Kaynak Dumanı Emiş Cihazı

Teknik Föy (ingilizce)

Teneffüs ettiğiniz havaya

önem veriyoruz

Güvenilir yüksek kaliteli

çözümler sunuyoruz

40 Yılı aşan tecrübemizle

sizlerin yanındayız

 

VENTEK MÜHENDİSLİK - 2017 - HER HAKKI SAKLIDIR